Forum o zespole Green Day

Green Day


#1 2012-07-16 20:22:50

 blackout

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 10
Punktów :   

"Oh Love"

Nie wiem czy ktoś już słyszał czy nie, ale jest już najnowsza piosenka Green Day. Jej tytuł jak widać to "Oh Love"
http://www.youtube.com/watch?v=H_05XAPR … r_embedded

Co o niej sądzicie ?


"There's nothing wrong with being a loser, it just depends on how good you are at it"

Offline

 

#2 2012-07-16 22:24:15

 adie

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-12
Posty: 24
Punktów :   

Re: "Oh Love"

No pewnie, że słyszałam. Tak szczerze to spodziewałam się czegoś...gorszego? Nie wiem dlaczego. Jak ją usłyszałam pierwszy raz to prostu...no pokochałam ją. Świetna jest.  Jak takie będą wszystkie trzy albumy to już wiem czego będę słuchać całą jesień.

Offline

 

#3 2012-07-19 20:59:18

 blackout

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-15
Posty: 10
Punktów :   

Re: "Oh Love"

akurat 3 albumy na ponurą jesień. 
też myślałam że będzie gorzej, że nie uda im się powtórzyć sukcesu poprzednich płyt. ale jak widać Green Day potrafi zaskakiwać ; )


"There's nothing wrong with being a loser, it just depends on how good you are at it"

Offline

 

#4 2012-08-17 09:35:25

Zero

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: "Oh Love"

Piękna <33 Wróciłam po trzech tygodniach z obozu harcerskiego. Pomyślałam, że zaryzykuję i kliknę zobaczę co Zieloni wymyślili. CUDO 

~~~~~
Shit. Zwalili ją. Teledysk do dupy. Wygląda jakby był nakręcany tosterem. Straszny. Bardziej podchodzi pod kulisy, a nie teledysk, który ma być puszczany w TV -.-

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.canaan-online.pun.pl www.avril.pun.pl www.abc.pun.pl www.pokemon-master-red.pun.pl www.gbforum.pun.pl